hello
Ładowanie
Żubrówka
Key Visual

Zadanie

[ Żubrówka potrzebowała nowej platformy komunikacji dla swoich produktów, która musi pasować do każdego z subbrandów i opierać się na wartościach wspólnych dla parasolowej marki Żubrówka. ]

Siła natury

Puszcza Białowieska

500-letnie rzemiosło Żubrówki Bison Grass pochodzi z Podlasia, którego sercem jest Puszcza Białowieska we wschodniej Polsce. Pod tą rozległą zieloną czaszą kryje się niezwykła kraina czarów.

Te pierwotne lasy są jedynym miejscem, w którym żubr żyje na wolności, jest on narodowym zwierzęciem Polski i dumną ikoną Żubrówki, ich ulubionym pokarmem jest rzadka, aromatyczna trawa żubrowa, która rośnie na ukrytych nasłonecznionych polanach.

Key Visual

„Z całej rodziny to Żubrówka Bison Grass jest niekwestionowanym, centralnym elementem architektury marki, jej fundamentem

Żubrówka

Rzemiosło prosto z puszczy.

500-letnie rzemiosło nie wzięło się znikąd. To zasługa tradycji oraz rzemieślników, którzy dobrze się znają na swoim fachu. Tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenia aż pod dziś dzień. To również zasługa Puszczy Białowskiej, z której pochodzi trawa żubrowa wzbogacająca smak produktu.

Na końcu, to też zasługa nowoczesnej technologii, która dopełnia to wszystko. A jak to wygląda od środka?

Pokaże Wam to nasz rzemieślnik.

Key Visual
Key Visual
Key Visual
Kołobrzeg
Regeneracja