hello
Ładowanie
Omega Open
Branding, Web Design

Zadanie

[ Studio projektowe Omega Design dokonało fuzji ze spółką produkującą przede wszystkim okna i elewacje, dlatego też potrzebowało spójnej i wyjątkowej tożsamości wizualnej wpisującej się w stworzoną strategię. Wykreowanie wyjątkowej komunikacji w oparciu o pojęcie kompleksowości, otwartości i nowoczesności w podejściu do realizacji zamówień. Szczególnie ważna była dla nich strona internetowa, która miała być nowoczesna
i przedstawiać firmę jako innowacyjną i kompleksową. ]

Big Idea

Marzenia mogą się spełnić

Budowa domu, biurowca, czy remonty zawsze wiążą się z ogromnym stresem, ciągłym wyścigiem z czasem. Nasi Klienci mają pewne oczekiwania, marzenie o doskonałym projekcie, który ma się ziścić.

Mają całą masę życzeń, ale obawiają się porażki i stojących na drodze przeszkód oraz ciągłego chaosu, który trudno jest w pojedynkę kontrolować.

Omega Open oferuje wiele usług, dzięki którym Klient poczuje spokój i nabierze pewności, że wszystkie jego plany zostaną zrealizowane.

Zajmą się kompleksowo jego marzeniem!

OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW MARZENIA

Otwierają się na potrzeby i marzenia Klienta. Ich zadaniem jest odciążyć go i dać mu pewność, że jego sen o idealnym projekcie może się spełnić.

– cytat z wypracowanej strategii komunikacji
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW OKNO NA ŚWIAT
Otwartość

Okno na świat

To magiczne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość, które odkrywa nowe horyzonty w estetyce i funkcjonalności. Okna nie tylko łączą wnętrze z zewnątrz, ale tworzą również most między marzeniami a rzeczywistością, wpuszczając do Twojego życia strumień naturalnego światła oraz świeżego powietrza.

To okno, które otwiera przestrzeń do piękna, komfortu i nowych perspektyw, wnosząc do Twojego domu prawdziwie wyjątkowy widok na przyszłość.

OMEGA OPEN BRANDING LOGO
Siła marki

Otwartość

Sygnet zbudowany z geometrycznych kształtów symbolizuje otwartość oraz jest nawiązaniem do nazwy Omega Open.

Słowo „Open” można skorelować z otwieraniem drzwi i okien, a także otwieraniem się na coś nowego, nowy początek, nowy rozdział. Nie tracimy tego, co już wypracowaliśmy, ale jednocześnie rozpoczynamy kolejny etap. Są zmiany, ale nasze korzenie pozostają nienaruszone.

OMEGA OPEN BRANDING LOGO EXPLAINER
OMEGA OPEN BRANDING LOGO AKCYDENSY
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW OPIS
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW-2
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW-3
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW-4
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW-5
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW-6
OMEGA OPEN BRANDING LOGO WWW-7
Bols Fenix
Kampania Produktowa