hello
Ładowanie
Genasi
Drukarnia Internetowa

Zadanie

[ Do stworzenia był branding pod wcześniej przygotowaną strategię komunikacji, opierającej się na postaci Dżina, który utożsamia szybką realizację celu oraz spełnienie niestandardowych oczekiwań klientów. Branding miał być wizualną odpowiedzią marki na wypracowaną strategię. ]

Komunikacyjna szczypta magii

Klienci drukarni obawiają się porażki, mają całą masę życzeń…Czasem są to wymagające projekty – nieco trudniejsze do spełnienia, skomplikowane pod kątem realizacji. Innym razem zwracają się do nas z codziennym zapotrzebowaniem.

W koncepcji Mówisz i masz! z pomocą spełniania codziennych marzeń i tych bardziej skomplikowanych przychodzi nam magiczna postać Dżina! Znany jest w końcu z tego, że cechuje się niezawodnością i pomaga ludziom w realizacji ich życzeń.

Dżin wie przecież, jak wysokie oczekiwania
mają klienci i ich przełożeni…

Magia w najdrobniejszym detalu

Logotyp przedstawia dżina, który wyłania się z litery G od nazwy Genasi. Wzmacnia to przekaz spełniania życzeń klienta. Gwiazdki wokół dżina symbolizują magiczny aspekt całej identyfikacji jednocześnie podkreślając, że drukarnia jest w stanie sprostać najtrudniejszym nawet życzeniom klienta. Odważne kolory sprawiają, że nowy branding od razu wpada w oko i przykuwa uwagę. Żywe odcienie podkreślają bogatą ofertę oraz indywidualne podejście do klienta.

GENASI BRANDING LOGO WWW

Kolory

Podstawowe kolory to cyjan, fiolet oraz czerwień. Dominującym kolorem wśród elementów tożsamości jest kolor fioletowy,
drugim w kolejności jest kolor cyjanu, a kolor czerwony stosuje się jako akcentujący. Jednak tak mocne kolory potrzebują również przeciwwagi w postaci bieli, która odciąża wizualnie branding, tak aby nie był za ciężki

Typografia

Font użyty do nagłówków oraz tekstów ozdobnych to Nexa. Natomiast fontem uzupełniającym, używany w większości materiałów to Baloo Paaji 2. Jest on używany jako tekst akapitowy.

GENASI BRANDING LOGO WWW TECZKA ODRYWANA

Some magic inside

W wypracowany system elementów wizualnych należało teraz tchnąć trochę życia i przełożyć ją na przykuwającą oko identyfikację, która pozwoli marce w pełni rozwinąć skrzydła, zgodnie z założeniami strategii komunikacji.

GENASI BRANDING LOGO WWW WIZYTÓWKI
GENASI BRANDING LOGO WWW KOPERTA

Make a wish

GENASI BRANDING LOGO WWW
GENASI BRANDING LOGO WWW TECZKA
GENASI BRANDING LOGO WWW ZNAK SCHODY

Magic box

Drukarnia Internetowa Genasi przygotowuje masę rzeczy do wysyłki, dlatego potrzebuje również oprócz mocnej identyfikacji, odpowiednie skrojone opakowania, które będą wysyłane do klientów, będąc jednocześnie magiczną formą reklamy.

GENASI BRANDING LOGO WWW TORBA
GENASI BRANDING LOGO WWW KEEP SCROLLING

„I will give you magic advise,

make some design on device!”

Jakiś Dżin z Internetu
GENASI BRANDING LOGO WWW TELEFON SCREEN
GENASI BRANDING LOGO WWW LAPTOP SCREEN
Żubrówka
Key Visual