hello
Ładowanie
Coś o mnie
Freelancer / magik

Cześć, nazywam się Damian Grudziński. Tworzę, projektuję i dobrze się przy tym bawię, nadając moim pomysłom funkcjonalną formę.

Doświadczenie

O mnie słów kilka

Przygodę z projektowaniem rozpocząłem w 2005 tworząc projekty dla siebie, ale bardzo szybko zacząłem pracować jako freelancer, głównie projektując logotypy oraz proste projekty plakatów, czy ulotek. Obecnie mam już ponad 15 lat doświadczenia w zawodzie, współpracując zarówno z dużymi markami jak i z tymi najmniejszymi. W tym czasie projektowałem chyba wszystko co się da zaprojektować 🙂 od projektów logotypów, po całe brandingi, strony internetowe, Key Visuale oraz wszelkie materiały drukowane (akcydensy, katalogi, plakaty itp.) na mediach digitalowych kończąc – Social Media, animacje, ilustracje, prezentacje.

Oprócz tego wprowadziłem na rynek wiele nowych produktów, często poprzez całe kampanie, mam więc też spore doświadczenie w pracy koncepcyjnej i prototypowaniu. Nie boje się również próbować nowych rzeczy.

Jeśli chciałbyś, abym również dla Ciebie przygotował coś szalonego – zapraszam do kontaktu ze mną!

Od zera do gotowego produktu

Niezależnie od rodzaju zlecenia, jestem w stanie zaprojektować wszystko.

Web Design
Od prostych stron typu Landing Page, po rozbudowane serwisy internetowe. Poprowadzę klienta od wypracowania pomysłu po postawienie strony internetowej na serwer.
Animacje
Od prostych kilku sekundowych animacji po kilkuminutowe explainery. Nieważne, czy chodzi o animacje oparte o ilustracje, teledyski, czy wideo wizerunkowe.
Branding
Przygotuję wszystko, co można spiąć klamrą brandingu – od nazwy firmy / produktu poprzez logotyp, cały system identyfikacji po wszelkie materiały promocyjne na Social Mediach kończąc
Materiały reklamowe
Druk podstawowych oraz mniej oczywistych materiałów firmowych – od ulotek, wizytówek, plakatów po katalogi, banery, billboardy, materiały POS, czy oklejenia samochodów. Po prostu napisz czego potrzebujesz!
Social Media
Pomogę Tobie w prowadzeniu kanałów na Social Mediach, takich jak Facebook, Youtube, LinkedIn, Instagram, czy TikTok. Niezależnie, czy zależy Tobie głównie na animacjach, statykach, czy też karuzelach.
Key Visual
Na karku mam masę przygotowanych Key Visuali. Od małych firm po te duże. Tworzenie przykuwających uwagę i przede wszystkim ładnych wizualnie obrazów – to coś co bardzo lubię!
Kampanie
Mam doświadczenie w prowadzeniu kampanii, od tworzenia koncepcji produktów, po ich realizację oraz przygotowanie wszelkich materiałów drukowanych i digitalowych.
Zobaczyli, wdrożyli, zwyciężyli

…czyli wybrani klienci,
dla których coś stworzyłem!